ranking pozyczek

Ranking chwilówek sierpień 2019: najlepsze szybkie pożyczki w sierpniu

Dzisiejszy sektor pożyczek pozabankowych, w tym również popularnych chwilówek, w niczym już nie przypomina tej samej branży z początkowych etapów jej istnienia na polskim rynku, gdy firmy pożyczkowe można było policzyć na palcach jednej ręki. Branża chwilówkowa nie tylko została poddana znaczącej profesjonalizacji(Ustawa o Kredycie Konsumenckim, Rejestr Instytucji Pożyczkowych, kontrola KNF), ale także z każdym kolejnym rokiem staje się coraz bogatsza. Liczba firm oferują szybkie pożyczki jest już naprawdę duża. Do tego dochodzi również obecność coraz to nowych rozwiązań promocyjnych a także częste zmiany ofert poszczególnych instytucji pożyczkowych. Z tego, zdecydowanie najlepszym sposobem na znalezienie najbardziej odpowiadającej nam oferty jest korzystanie z takich rozwiązań, jak regularnie aktualizowany ranking chwilówek sierpień 2019.

Oczywiście, możemy szukać atrakcyjnych ofert również samodzielnie. Pamiętajmy jednak, że w takim wypadku będziemy musieli odwiedzić kilkadziesiąt różnych stron internetowych, zwracając uwagę nie tylko na warunki finansowe danej pożyczki, ale również inne, czasami niemniej istotne czynniki.

Ranking chwilówek sierpień 2019, czyli jak efektywnie szukać dobrej pożyczki?

Była już mowa o tym, że obecnie na polskim rynku działa naprawdę wiele instytucji pożyczkowych. Fakt ten już sam w sobie znacząco utrudnia konsumentom znalezienie najbardziej odpowiadającej im oferty. To jednak jeszcze nie wszystko. Nowoczesne instytucje pożyczkowe oferują swoim klientom cały szereg rozwiązań promocyjnych, które często są dostępne tylko przez pewien czas. Przykładem mogą być np. obniżki kosztów pożyczki dla nowych klientów lub też coraz bardziej popularne pożyczki „za darmo”, czyli przy Rocznej Stopie Oprocentowania równej 0%.

W takiej sytuacji, samodzielne kalkulowanie kosztów wszystkich dostępnych produktów pożyczkowych a następnie wybór najbardziej odpowiadającej nam oferty stanowi naprawdę nie lada wyzwanie logistyczne. Możemy sobie jednak znacząco ułatwić sprawę korzystając z takich rozwiązań, jak regularnie aktualizowany ranking chwilówek sierpień 2019. W ten sposób możemy już na pierwszy rzut oka porównać ze sobą wszystkie dostępne w danym momencie oferty. Dodatkowo, mamy pewność, że informacje na temat warunków danej oferty są całkowicie aktualne, np. konkretna promocja obowiązuje. Więcej szczegółowych informacji na ten temat można znaleźć tutaj: https://www.czerwona-skarbonka.pl/ranking-chwilowek-sierpien-2019/

Ranking chwilówek sierpień 2019: inne ważne czynniki przy wyborze pożyczki

Porównując ze sobą różne oferty pożyczek krótkoterminowych warto zwracać uwagę oczywiście nie tylko na podstawowe parametry danej oferty, a więc koszty pożyczki oraz okres jej trwania. Znaczenie mogą mieć również takie czynniki, jak:

  • Sposób weryfikacji zdolności kredytowej klienta
  • Wymagania stawiane klientom przez firmę pożyczkową(wiek, zaświadczenie o dochodach itd)
  • Obecność w ofercie opcji przedłużenia pożyczki lub otrzymania pożyczki refinansującej
  • Możliwość czasowego zawieszenia spłaty pożyczki
  • Możliwość wypłaty kwoty pożyczki przez czek GIRO
  • Sposób realizacji pożyczki(pożyczki całkowicie online, pożyczki z odbiorem dokumentów w domu, konieczność kontaktu telefonicznego z konsultantem firmy)

Wszystkie wymienione faktory w istotny sposób wpływają nie tylko na atrakcyjność danej oferty, ale również są w stanie podpowiedzieć nam, czy jest w ogóle sens starać się o pożyczkę w danej instytucji, co może oznaczać sporą oszczędność czasu. Pamiętajmy także, że składanie dużej liczby wniosków o pożyczkę w krótkim czasie negatywnie wpływa na ocenę naszej zdolności kredytowej, dlatego naprawdę warto umiejętnie selekcjonować interesujące nas oferty.

Post Author: Wolański Marcin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *