opinie o miloan

Pożyczka bez zbędnych formalności? – Miloan opinie

Niejednokrotnie zaskakują nas niespodziewane wydatki. Awaria samochodowa, zniszczone meble, wyjazd lub choroba, na której wyleczenie potrzebujemy dodatkowych pieniędzy. Potrzeby można by wymieniać bez końca. Właśnie dla takich powodów powstały firmy oferujące pożyczki bez wychodzenia z domu. Wystarczy wypełnić prosty formularz, a gotówka znajdzie się na naszym koncie jeszcze tego samego dnia. Warto przyjrzeć się firmie Miloan opinie wielu klientów, którzy zapożyczali się w niej świadczą o tym, na ile bezpieczne i komfortowe jest pożyczanie w niej pieniędzy.

Pożyczka

Pożyczkę może wziąć każda osoba w przedziale od 22 do 75 lat posiadająca ważny dowód osobisty oraz będąca obywatelem Polski. Ponadto należy mieć ważny numer telefonu, adres mailowy oraz konto bankowe, na które firma będzie mogła wpłacić pieniądze.

Pierwsza pożyczka może wynosić maksymalnie 2500 zł, a na jej spłatę mamy 30 dni. Jeśli zmieścimy się w tym terminie, oddajemy tylko tyle, ile pożyczyliśmy. Nie martwimy się prowizją ani oprocentowaniem. Kolejne nasze zadłużenie może już wynosić więcej niż 2500 zł i za każdym razem zwiększamy kwotę, o jaką możemy wnioskować. Minusem jednak jest fakt, że na całkowitą spłatę całego zadłużenia mamy tylko 30 dni. Nie ma znaczenia, czy jest to nasza pierwsza, czy dwudziesta pożyczka.

Przedłużenie okresu spłaty

Jeśli nie mamy możliwości uregulowania płatności w terminie, możemy skontaktować się z firmą Miloan i prosić o jej odroczenie. Mamy trzy możliwości do wyboru – przedłużenie o 7, 14 lub 30 dni. Niestety taka operacja wymaga pokrycia dodatkowych kosztów, liczonych w setkach złotych. Dlatego też składając wniosek o pożyczkę musimy oddzielić nasze realne potrzeby od zachcianek i wnioskować tylko o tyle, ile jesteśmy w stanie oddać. W innym wypadku możemy nabawić się kłopotów i narobić sobie długów.

Oprocentowanie

Pierwsza pożyczka, jeśli zostaje spłacona w terminie nie generuje żadnych dodatkowych kosztów.

Za drugim razem mamy możliwość zadłużyć się już na 3000 zł i w zależności od tego, kiedy spłacimy zobowiązanie będziemy musieli oddać dodatkowe 300-420 zł.

Za piątym razem możemy już wnioskować o 4000 zł, lecz będziemy musieli oddać dodatkowe 600-840 zł.

W celu zapoznania się ze wszystkimi kosztami oraz zobowiązaniami wejdź na stronę https://www.czerwona-skarbonka.pl/miloan-opinie/ i upewnij się, czy chcesz skorzystać z oferty.

Opinie

Osoby, które terminowo spłacają swoje zobowiązania wystawiają firmie Milian dobre opinie. Doceniają niewielką ilość formalności oraz czas, w jakim gotówka pojawiła się na ich koncie. Dzięki realizacji przelewów internetowych pieniądze pojawiają się w naszym banku nawet w święta oraz w weekendy.

Osoby, które wpędziły się w dodatkowe zadłużenia dostrzegają swoje błędy i rozumieją, że branie pożyczek nieadekwatnych do ich możliwości oraz zasobów finansowych może prowadzić do poważnych problemów. Jest to dowód na to, że zanim wypełnimy wniosek powinniśmy ochłonąć i na chłodno przekalkulować, czy nasze wydatki są koniecznością, czy też zachcianką, którą możemy odłożyć na przyszłość, gdy będzie nas na nią stać.

Post Author: Wolański Marcin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *